Navigation Menu+

Uniwersum Survarium wkracza do Polski!

survarium

IMGN.PRO  i Fabryka Słów zapowiadają wydarzenie, które zatrzęsie rynkiem wydawniczym i growym.

Z przyjemnością donosimy, że gra Survarium, duchowy spadkobierca serii S.T.A.L.K.E.R.  ukaże się w Polsce w specjalnym wydaniu pudełkowym, zawierającym unikatowe dodatki dla rodzimych graczy. Grze towarzyszyć będzie wydanie bestsellerowej powieści z kultowego uniwersum, której autorem jest legendarny Andriej Lewicki.

Jak mówi Bartosz Moskała, współwłaściciel i szef działu licencji IMGN.PRO:

Survarium to coś znacznie więcej niż tylko znakomita gra sieciowa, która zaczyna podbijać Europę. Wspólnie z jednym z najpopularniejszych polskich wydawców książkowych, firmą Fabryka Słów, postanowiliśmy zapoznać polskich graczy z całym uniwersum, które kryje się za tą marką . Dlatego też na rodzimym rynku, niemal jednocześnie pojawi się specjalna polska edycja gry Survarium i pierwsza z serii książka autorstwa Andrieja Lewickiego.

Jak zapowiadają wydawcy, z okazji premiery gry i książki w Warszawie odbędzie się specjalna impreza dla fanów zony.

Do głównych atrakcji zaliczyć można spotkania: z developerami gry ze studia Vostok, autorem książki Andriejem Lewickim oraz prawdziwym „stalkerem” – Krystianem Machnikiem, założycielem portalu Napromieniowani.pl, który opowie o tym jak naprawdę wygląda Czarnobylska Strefa i zaprezentuje materiały ze swojej ostatniej wyprawy w tamte rejony. Oprócz tego w trakcie imprezy będzie można zdobyć gry, książki i wiele innych gadżetów związanych z uniwersum Survarium.

Jak dodaje Łukasz Kubiak z IMGN.PRO: Razem z Fabryką Słów chcielibyśmy, aby takie spotkania z fanami stały się czymś systematycznym. Pragniemy nie tylko obserwować jak rozrasta się to uniwersum, ale też aktywnie uczestniczyć w tym procesie. Budować dla graczy i fanów książek przestrzeń, w której mogą miło spędzić czas we własnym towarzystwie, oddając się dyskusji, prezentacjom, pokazom i dobrej muzyce.

Premiera gry i książki to ważne wydarzenie przy którym IMGN.PRO łączy siły z Fabryką Słów. Za przekład książki odpowiada doskonale znany polskim czytelnikom Michał Gołkowski, autor książek z uniwersum S.T.A.L.K.E.R. Ołowiany Świt, Drugi brzeg i najnowszej Droga donikąd. Wydarzenie to wspierane jest również przez serwis Napromieniowani.pl, który dostarczy wiele ciekawych i unikalnych materiałów dla fanów zony.

Oleg Yavorsky z Vostok Games: Zdajemy sobie sprawę z tego, jak liczna oraz zaangażowana jest społeczność Survarium w Polsce, dlatego z wielką chęcią przygotowujemy jedyną na świecie, pudełkową edycję gry, właśnie na ten rynek.

 

PREMIERA GRY: 28.11.2014, wersja językowa: Polska

cena wydania: 49,99 PLN

 

W skład specjalnej polskiej edycji wejdą: płyta DVD z grą i ścieżką dźwiękową, mini-przewodnik po świecie Survarium, naklejki i przypinki z motywem z gry, kod na 2000 sztuk złota, konto premium na okres trzech miesięcy oraz zestaw specjalnych polskich tarcz i emblematów. Zestaw ten został skompletowany w sposób, który czyni go bardziej atrakcyjnym cenowo niż bezpośredni zakup elementów za pośrednictwem mikrotransakcji w grze.

 

PREMIERA KSIĄŻKI Łowca z lasu, Andriej Lewicki 28.11.2014

Specjalny bonus dla graczy – książka będzie wzbogacona o kod do gry Survarium.

 

IMGN.PRO powstało blisko pięć lat temu. Założona przez Bartosza Moskałę i Łukasza Kubiaka firma od początku była synonimem nowoczesnego, przyjaznego developerom podejścia, dokładności i najwyższej jakości świadczonych usług. IMGN.PRO działa kompleksowo oferując pełny zakres rozwiązań w dziedzinach wydawniczych, jak i rozwoju biznesowego, a przede wszystkim poszanowanie filozofii pracy i wartości wyznawanych przez niezależnych twórców gier.

 

Oficjalna strona IMGN.PRO

http://www.imgn.pro

 

Oficjalna strona SURVARIUM

http://survarium.com/

 

FABRYKA SŁÓW powstała w roku 2001. Naszym celem od początku było wydawanie dobrej literatury. Nasz profil wydawniczy obejmuje różne konwencje – od sf po publicystykę, kryminał i literaturę dla kobiet. Stworzyliśmy szereg serii wydawniczych, w których prezentujemy najnowsze teksty autorów uznanych i promujemy obiecujących debiutantów. Cel pozostaje ten sam – polecać i oddawać w ręce czytelnika książki, pod każdym względem najwyższej jakości.

 

Oficjalna strona FABRYKI SŁÓW

http://fabrykaslow.com.pl/

 

Screenshoty

https://onedrive.live.com/redir?resid=F0656A8968896A4E!7449&authkey=!ACMUJ-0kTMs9jJM&ithint=folder%2cjpg