Navigation Menu+

STALKERZY do piór!

Drodzy czytelnicy!

Jak zapewne pamiętacie, sporo czasu temu ogłosiliśmy konkurs na antologię S.T.A.L.K.E.R., do której nadsyłaliście do nas swoje opowiadania.

Spłynęło do nas ponad półtorej setki tekstów, przy czy część przyjmowaliśmy na Wasze prośby nawet jeszcze po terminie…. Czego się nie robi w imię dobrej literatury


Przekopaliśmy się przez wszystkie, przeczytaliśmy, zastanowiliśmy się.

Prawda jest taka, że nie uzbierało się na tyle dużo i na tyle dobrych, żeby złożyć z tego pełnoprawną antologię. Niestety – dużo było fajnych, część naprawdę dobrych. Ale nie chcieliśmy i nadal nie chcemy wydawać czegoś drukiem dlatego, że jest tylko *dobre*. Równie niepoważne byłoby np. puszczenie tego jako darmowego ebooka. Nie. To nie nasz styl. Jeśli mamy w serii S.T.A.L.K.E.R. coś wydawać, to musi to być (w imię tego, co niegdyś zapowiedział Meesh) tylko najlepsze. Absolutnie zajebiste. Koniec i kropka.
Dlatego też zdecydowaliśmy, że antologii jako takiej nie będzie.


Mimo to, jest też w tym dobra wiadomość: trzy opowiadania szczególnie przykuły naszą uwagę: „Łuna nad lasem”, „Pancerz” i „Na skraju Strefy”. O dziwo, okazało się, że przypada na nie tylko dwóch autorów! Z obydwoma, nie ukrywamy, że chcemy nawiązać bliższy kontakt, i jeśli gdzieś upatrywać kontynuatorów polskiego S.T.A.L.K.E.R.a, to właśnie w nich. Zatem…. !!fanfary!!


Sławomir Nieściur

Krzysztof Haladyn


!!! GRATULUJEMY !!!


Wasze opowiadania były najlepsze. Tak trzymać, byle więcej na przyszłość.
Na pewno się odezwiemy!
Dobrej Zony!